Hakkımızda

Bilişim sektörü içerisinde uzman ve tek sistematik çalışan firmadır.
Sektöre adım attığımız 2009 yılından bu yana gelişen teknolojiye hızlı uyarak teknolojiyle birlikte gelişen ve ilerleyen yapımız sayesinde teknoloji öncüsü konumumuzu sürdürmekteyiz.

 

Verdiğimiz tüm hizmetlere 7/24 ulaşım sağlayacak şekilde organize etmemiz dolayısı ile kurumsal müşterilerimize gerek "uzaktan destek" Bireysel ve Kurumsal müşterilerimize "yerinde servis" hizmetlerimiz ile sürekli ve hızlı sorun çözümünü garanti ediyoruz.

 

Tüm ihtiyaçlarınıza tek çatı altında cevap bulabileceğiniz  bireysel yada firmanızın tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz tek bir çözüm noktasını sizler için kurmuş bulunmaktayız. Bilişim danışmanlığı,  network kurulum ve projelendirme, sistem yönetimi gibi çeşitli hizmetleri tek çatı altında sunarak daha hızlı ve daha kolay çözüm sunuyoruz.

 

ARISOY BİLİŞİM; sunduğu hizmetleri 4 ana grupta yapılandırarak hizmet kalitesini sizlere göstermektedir.

 

ARAŞTIRMA

Bilişim sektörünü sürekli ve güncel takip ve cache ederek müşterilerin ve sektörün istediği çözümleri en uygun şekilde sunabilmek için sürekli araştırma ve test aşamalarındayız.

 

PLANLAMA

Yeni keşfedilen çözümler uygulamaya geçmeden önce uygulama aşamaları önceden planlanarak tüm doneleri ile birlikte uzman ekiplerimizce seneryo edilmekte ve uygulama planları çıkarılmaktadır. 

 

UYGULAMA ve TEST

Müşteri isteği doğrultusunda gerçekleştirilen uygulama ve çözümler uzman ekiplerimizce plan ve proje dahilinde gerçekleştirilmektedir.

 

MÜŞTERİ GÖRÜŞÜ

Arısoy Bilişim uygulama ve test sonrası müşterimizin çözümleme ve uygulama hakkındaki görüşleri alınarak müşteri memnuniyet derecesi en üst düzeyde olacak şekilde çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.